Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Opublikowano w:

Plantwear – polska odsłona drewnianych zegarków

Idealnie!

Oceny szczegółowe

1 10 Idealnie!

Już zachwycaliśmy się drewnianymi zegarkami, które podbiły serca użytkowników Kickstartera, jednak bardzo ubolewaliśmy nad tym, że nie był to polski projekt. Minęło kilka tygodni i naszym oczom ukazały się polskie drewniane zegarki – Plantwear. Nie mogliśmy w to uwierzyć i kilkakrotnie sprawdzaliśmy czy są na pewno produkowane w Polsce i na szczęście tak! Proszę państwa! Oto Plantwear, polskie ekologiczne, drewniane zegarki i okulary.

Okulary – seria retro

 

plantwear1

 

Okulary Plantwear są modne. Ich kształt odpowiada najnowszym trendom. Znajdziemy wśród nich modele, które najchętniej są noszone obecnie na ulicach. Jest w nich jednak coś, co je zdecydowanie wyróżnia i sprawia, że są wyjątkowe – drewniane oprawki. Ręcznie produkowane w warsztacie w województwie lubelskim z drewna zarówno krajowego jak i egzotycznego. Są bardzo wytrzymałe a ich dodatkową wartością jest to, że są ponadczasowe. Wydatek na lata.

Okulary – seria Classic

 

 

plantwear6

 

Kolejną istotną rzeczą w produktach Plantwear są soczewki, które zabezpieczone są filtrami UV400 z fultrem polaryzacyjnym. Nie są lakierowane, lecz są zabezpieczone woskiem, chroniącym je przed niszczeniem. Wosk przenika w drewno dlatego jest niewidoczny i nie psuje efektu wizualnego. Modele okularów są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych zawsze wykonywane z drewna litego, najwyższej jakości. Kupując okulary Plantwear otrzymujesz także drewniane pudełko na okulary, woreczek wykonany z bawełny oraz kartę gwarancyjną.

Zegarek – Seria Heritage

Czytaj też:   KLUKA - oryginalna i z wolnej ręki

 

plantwear3

 

Przedstawiony na powyższym zdjęciu zegarek marki Plantwear jest wykonany z dębu oraz jabłoni indyjskiej. Pasek jest skórzany a mechanizm jest kwarcowy – Citizen. Nie jest wodoodporny, można go jedynie zachlapać. Producenci dają możliwość spersonalizowania zegarka, umieszczając na nim, za dodatkową opłatą, dowolny grawer. Zegarki są zapakowane w oryginalne, drewniane pudełka Plantwear.

Zegarek – seria Glamour

 

plantwear5

 

Wydaje wam się, że zegarki Plantwear nie nadają się dla eleganckich kobiet? Owszem, nadają się. Plantwear jest dla każdego, kto chce być wyjątkowy. Zegarki są zarówno sportowe, eleganckie i przede wszystkim wyjątkowe. Dębowy zegarek z domieszką jabłoni indyjskiej, będzie pięknym dopełnieniem wieczorowej kreacji.

Zegarek – seria Raw

plantwear4

Zegarek z serii Raw, jest wykonany z dębu a jego tarcza jest z naturalnego kamienia. Pasek to nylon z recyklingu a jego wskazówki są fluorescencyjne. Produkty Plantwear są idealne dla osób, które dbają o środowisko naturalne. Mimo, że produkty Plantwear są wykonywane z niewielkiej ilości drewna i jest ono bardzo szanowane w warsztacie, w którym powstaje, firma każdego miesiąca sadzi 50 drzew w tropikalnych lasach brazylijskich.

Źródło: http://plantwear.pl/

Przegląd recenzji

Podsumowanie

One Comment

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.