BoConcept x Wimbledon

boconcept2

Duńska marka meblowa rusza z kampanią „ekstraordinær moments” i z dumą ogłasza, że została sponsorem pięciu światowej klasy tenisistów podczas turnieju Wimbledon 2023.

BoConcept rozpoczyna swoją nową kampanię „Ekstraordinær Moments” od Wimbledonu 2023. Świętując wyjątkowe chwile, na i poza kortem tenisowym, marka będzie wspierać jednych z najbardziej utalentowanych tenisistów na świecie. Pierwszego z nich poznamy już podczas pierwszego tygodnia turnieju.

BoConcept x Wimbledon

BoConcept x Wimbledon

BoConcept x Wimbledon

„Host the Ekstraordinær”

Wraz ze śledzeniem postępów sponsorowanych zawodników, BoConcept zaprasza swoich klientów do inicjatywy „Host the Ekstraordinær” – zostań „Nadzwyczajnym Gospodarzem” w swoim domu z eleganckimi meblami ogrodowymi. Duńska firma, kładąc nacisk na ponadczasowy styl i funkcjonalność w kolekcjach Elba i Rome, inspiruje do tworzenia wyjątkowych przestrzeni ogrodowych. Kolekcja mebli ogrodowych BoConcept została bowiem stworzona do relaksu na świeżym powietrzu. Odporne na różne warunki pogodowe produkty oferują maksimum komfortu, bez uszczerbku na stylu. Dzięki temu posłużą o każdej porze roku.

Fotel Imola 

Przy okazji Wimbledonu nie sposób nie wspomnieć o fotelu Imola. Ta ikona designu, zaprojektowana przez Henrika Pedersena, zainspirowana została bowiem kształtem… piłki tenisowej. Spoglądając na siedzisko fotela z boku, wyraźnie widać te same kształty i linie, które powtarzają się w jej rysunku. Ta znacząca inspiracja jest widoczna w całym projekcie – można ją również odnaleźć w charakterystycznych szwach i samym kształcie mebla. 

Więcej na: www.boconcept.com/pl-pl/

Drugie życie willi na warszawskim Żoliborzu

Drugie życie willi na warszawskim Żoliborzu

ikea gdynia gesign days

IKEA x Gdynia Design Days 2023