Zdrowsze i szybsze smażenie dzięki ergonomicznej patelni NATUR z nieprzywierającą powłoką

Zdrowsze i szybsze smażenie dzięki ergonomicznej patelni NATUR z nieprzywierającą powłoką

Gerlach – firma z długoletnią tradycją, ciesząca się renomą i dużym zaufaniem konsumentów, w swoim asortymencie posiada produkty wyposażenia kuchennego, które zazwyczaj są połączeniem nowoczesnego, prostego designu z doskonałą jakością. Swoją siłę przedsiębiorstwo czerpie przede wszystkim z umiejętności wpasowania się w obowiązujące na rynkach trendy, które łączy ze swoim największym atutem – doświadczeniem w tworzeniu wyrobów kuchennych. We współczesne trendy propagujące zdrowe, beztłuszczowe produkty spożywcze, doskonale wpisuje się linia patelni Gerlach Natur. Myślą przewodnią, towarzyszącą procesowi jej powstawania było sprostanie oczekiwaniom kubków smakowych wszystkich miłośników zdrowej żywności. Przygotowywanie posiłków z patelnią Gerlach z linii Natur z pewnością stanie się procesem znacznie przyjemniejszym oraz ułatwionym ze względu na szereg udogodnień wpisanych w koncepcję tego produktu.

Gerlach chcąc sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, w ramach patelni z linii Natur proponuje wybór pomiędzy trzema patelniami o różnej wielkości – 28 cm, 24 cm i 20 cm. Dzięki temu możemy wybrać patelnię zgodną ze swoimi kulinarnymi preferencjami, a zarazem dostosowaną do naszych kuchenno-technicznych możliwości.

Wszystkie trzy patelnie firmy Gerlach składające się na linie Natur pokryte są powłoką ceramiczną, która zapobiega przywieraniu potraw, dzięki czemu proces gotowania staje się znacznie prostszy. Dno naczynia pokryte jest specjalnym dyskiem ferromagnetycznym, stanowiącym gwarancję równomiernego rozłożenia temperatury przy smażeniu, zatem możemy mieć pewność, że przygotowywana przez nas potrawa okaże się kulinarnym sukcesem. Dzięki zastosowaniu tego typu innowacyjnych metod, przygotowywanie posiłków za pośrednictwem patelni Gerlach stanie się bezproblemowym zadaniem, któremu sprostają nawet mniej doświadczone osoby bądź takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Techniczne zalety patelni z linii Natur szczególnie docenią amatorzy zdrowego trybu życia, ponieważ dzięki nieprzywierającej powłoce, patelnie Natur umożliwiają przygotowywanie posiłków z minimalną ilością tłuszczu. Patelnie Natur sprawdzą się również doskonale w kuchni osób, ceniących sobie połączenie wizualnego minimalizmu z doskonałą jakością. Starannie wykonana z naturalnego drzewa bukowego, ergonomiczna rączka patelni sprawia, że jej użytkowanie jest bardzo komfortowe, a także bezpieczne

Patelnie Gerlach z linii Natur są przystosowane do używania na każdej powierzchni, niezależnie czy mamy do czynienia z płytą indukcyjną czy kuchenką gazową. Zatem do listy zalet omawianego produktu należy zaliczyć także jego uniwersalny charakter.

Gerlach jako wiekowe przedsiębiorstwo, z długoletnią tradycją, stawia przede wszystkim na jakość produkowanych przez siebie wyrobów, chcąc zapewnić swoim klientom produkty na lata. Kluczem do sukcesu firmy jest połączenie doskonałej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami, ułatwiającymi proces przygotowania potraw, a także nowoczesnego, minimalistycznego designu. Patelnie z linii Natur stanowią doskonałe połączenie powyższych cech i są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki poziom wykonania nabywanych wyrobów wyposażenia kuchennego.

Poczuj miętę do metalu

Poczuj miętę do metalu

Szwedzkie meble

Wypoczynek po skandynawsku