Lamps&Co: feeria barw w dziecięcym pokoju

Lamps&Co: feeria barw w dziecięcym pokoju

Zgodnie ze słowami założycielki marki Anny Nawrot, produkty Lamps&Co łączą skandynawską z prostotę z amerykańskim luzem. Ich wyróżnikiem są minimalistyczne formy i barwne wzory, które przypadną do gustu każdemu dziecku.

Za narodzinami marki stoi mama, która rozczarowana sztampową ofertą sklepów z dziecięcym wyposażeniem wnętrz postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć dekoracje samodzielnie. Barwne poduszki, abażury i pastelowe mebelki wzbudziły zachwyt wśród znajomych, co zmobilizowało kreatywną mamę do stworzenia marki Lamps&Co.

lampsandco-2

 

 

lampsandco-4

 

Sekretem sukcesu marki są barwne, drukowane tkaniny, na bazie których powstają abażury lamp, poduszki, narzuty oraz pufy. Klienci mogą wybierać spośród kilkunastu kolekcji wzorów, takich jak wyścigówka, bajkowy las, superbohaterowie czy dzieci na paradzie.

lampsandco-3

lampsandco-5

Wszystkie tkaniny są wykonane ze 100 proc. bawełny, co gwarantuje ich trwałość, a podstawy lamp, czyli flagowego produktu marki, są wykonane z litego drewna. W kolekcji znajdują się również dekoracyjne, lakierowane ramki z płyty MDF, które przez wzgląd na bezpieczeństwo dzieci nie posiadają szybek.

Źródło: www.lampsandco.pl


  1. Zasady projektowania salonu – 5 kwestii, o których musisz pamiętać
  2. Designerskie dodatki do kuchni i łazienki
  3. Fotel obrotowy nie tylko do pracy przy biurku – poznaj 7 wygodnych i stylowych propozycji
Designerskie krzesełko do karmienia

Designerskie krzesełko do karmienia

Zabytkowy samochód w twoim biurze - Meble Samochodowe

Zabytkowy samochód w twoim biurze – Meble Samochodowe