Kolorowe dywany z Polski

Kolorowe dywany z Polski

Kiedy za oknem jest szaro i buro, trzeba ratować samopoczucie kolorowym wystrojem wnętrz. Nasza propozycja to kolorowe dywany prosto pod polskich projektantów. Zainspiruj się i ożyw swoje wnętrze.

Kukliki Design

To pracownia rękodzieła prowadzona przez Katarzynę Muchę-Wiśniewską. Jej ideą jest wnoszenie elementu sztuki do życia codziennego poprzez upiększanie przedmiotów. Wszystkie rzeczy wykonywane są z najwyższej jakości wełny i produktów syntetycznych. Rzeczy produkowane przez Kukliki Design są bardzo indywidualne, ponieważ mogą być dostosowane do wymagań klienta. Przedstawiony dywan jest wykonany techniką tzw. splotu tkackiego. Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Wykonany z filcu. Usztywniany temperaturowo. Jest odporny na wszelkie wgniecenia i deformacje.

dywan kukliki
Źródło: http://www.kukliki.pl/

Melyo

Pracownia projektowa Agnieszki i Grzegorza Korzeń, którzy zajmują się projektowaniem. Do wykonania wszystkich produktów, od mebli po akcesoria, używają tylko polskich produktów. Inspirują się życiem codziennym i naturą. Chcą aby ich produkty były dostępne dla większości polaków. Oprócz dywanów produkują również meble. Dywan poniżej to CHECKER black-red-creamy i laguna. Zostały zaprojektowane przez Agnieszkę Korzeń. Jest wykonany z filcu poliestrowego i ozdobiony nitami w kolorze brudnego złota.

dywan melyo
Źródło: http://melyo.pl/
dywan melyo2
Źródło: http://melyo.pl/

MOHO design

MOHO design tworzy grupa projektantów polskiego i brytyjskiego pochodzenia. Nie jest to jednak żaden minus, wręcz przeciwnie. Ich projekty są dopracowane w każdym calu i oryginalne. Połączenie brytyjskiej elegancji i polskiego folkloru doskonale współgra ze sobą na dywanach, które oferują MOHO design. Każdy ich produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta. Każdy jest inny i niepowtarzalny.

dywan moho
Źródło: http://www.mohodesign.com/
dywan moho2
Źródło: http://www.mohodesign.com/

Sztuka Beskidzka

Manufaktura, która realizuje indywidualne projekty swoich klientów. Cechują się wysokiej jakości produktami wykonanymi z wełny nowozelandzkiej. Zatrudniają najlepszych rzemieślników, którzy z płaskiego wzornictwa zrobili prawdziwą sztukę, stąd także nazwa firmy. Dywany są zabezpieczane przed blaknięciem specjalnym impregnatem.

dywan sztuka
Źródło: http://www.sztuka-beskidzka.pl/
dywan sztuka2
Źródło: http://www.sztuka-beskidzka.pl/

Joanna Rusin

Joanna Rusin i jej dywany są jak z bajki. Kolorowe, oryginalne, filcowe, zabawkowe a w końcu rozwijające kreatywność nie tylko dzieci ale też rodziców. Dzieła sztuki, które tworzy ręcznie nie leżą bezczynnie na podłodze upiększając wnętrze. One sprawiają wrażenie żywych i każdą swoją filcową częścią prowokują zarówno domowników jak i gości do zabawy.

 

dywan joanna2
Źródło: http://joannarusin.com/

 

dywan joanna
Źródło: http://joannarusin.com/

 

Jak wybrać dywan do pokoju?

Oskar Zięta - Chippensteel 0.5

Oskar Zięta – Chippensteel 0.5

CODE design: na początku był dywan

CODE design: na początku był dywan