w

Dziewczyna z tatuażem

Dziewczyna z tatuażem

“Zrobię sobie tatuaż” – tak myśli większość z nas przynajmniej kilka razy w życiu. Niektórzy odpuszczają, odwiedzają studio i wychodzą z piękną dziarą. Dla tych, którzy właśnie zastanawiają się nad obrazkiem na skórze przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych kont instagramowych polskich tatuatorek, które na pewno warto obserwować, zwłaszcza jeśli szukacie kreatywnych i inspirujących wzorów. Dziewczyny łączy to, że są anielsko piękne, piekielnie zdolne i wypracowały własny, niepowtarzalny styl, znajdujący wielu wielbicieli.

Klaudia Hołda

Na co dzień związana z krakowskim studiem tatuaży 9th Circle, a na gościnnych występach można ją spotkać we Wrocławiu, Warszawie i Sztokholmie. Konikiem Klaudii są natura oraz biel i czerń, a swoją igłą potrafi wyczarować prawdziwe cuda.

Magdalena Marinkovic

Tatuażystka z warszawskiego Blackstar Studio, mistrzyni cieniowania i tatuażu bezkonturowego, również w kolorze. Wśród jej ulubionych motywów znajdują się kwiaty, koty i ważki, choć na skórze może wyczarować również uroczą babeczkę lub robota BB-8 z Gwiezdnych Wojen.

Karolina Kubikowska

Ta artystka z Warszawy jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych oraz specjalistką od motywów bajkowych. Chętnie dziara zamki, lalki i obsypane kwiatami leśne zwierzaki i robi to naprawdę przepięknie. Na co dzień związana między innymi z warszawskim studiem Gulestus Tatoo. 

Evel Qbiak

Jej dziary wyglądają jak przepuszczone przez Prismę – są bardzo graficzne i przypominają dzieła sztuki kubistów lub abstrakcjonistów. Evel lubi portretować twarze i ceni grubą kreskę, więc jej tatuaże są bardzo efektowne. Można ją spotkać w Krakowie w studio Rock’n’Ink.

Aniela Makarska

Jest związana ze Stara Baba Studio w Warszawie, a w tatuażu docenia nurty retro – jej dziary wyglądają jak wykonane kilkadziesiąt lat temu w zaciszu marynarskiej kajuty. 

Karolina Skulska

Prace tej artystki igły docenią miłośnicy kwiatów, w których się specjalizuje. na co dzień działa w krakowskim studiu Kult Tatoo Fest. 

Julia Szewczykowska

Jeśli chcecie uwiecznić na skórze swojego zwierzaka, zwróćcie się do Julii – spod jej igły wychodzą jak żywe. Szukajcie jej w warszawskim studio Juniorink.

Aga Yadou

Delikatne kontury, plamy koloru i inspiracje klasykami malarstwa – Aga Yadou przemawia do dusz na wskroś artystycznych. na co dzień działa w Warszawie,w  studiu Caffeinne Tatoo. 

Panakota

Jeśli szukacie tatuaży innych niż wszystkie, Panakota to właściwa osoba. Jej specjalnością są zwierzaki wyglądające jak wyjęte ze stron dziecięcych czytanek i okraszone subtelną dawką atramentowego mroku. Nigdzie nie zakotwiczyła na stałe, ale okazyjnie spotkacie ją między innymi w Warszawie, Olsztynie i Poznaniu. 

Joanna Świrska

Wzory Joanny Świrskiej przypominają senne wizje z feerią barw i motywów. Przyciągają wzrok na pierwszy rzut oka, więc taka dziara powinna znaleźć się w miejscu, w którym mogą podziwiać ją wszyscy. Joanna działa we Wrocławiu i i jest rozchwytywana – ma zajęte wszystkie terminy do końca 2016 roku. 

Magdalena Pliszka

Jej szkice sa dopracowane w każdym szczególne i niezwykle złożone, a efekt końcowy – piorunujący. Tę pozytywnie zakręconą tatuażystkę spotkacie we wrocławskim studiu Voice of Ink. 

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 komentarzy

  1. Osobiście polecam klaudię Hołda z 9th circle, wykonałam tam swoje dwa pierwsze tatuaże i jestem niesamowicie zadowolona i precyzją w trakcie wykonywania i efektem końcowym, wszystkim. Na pewno tam wrócę w przyszłym roku (mam nadzieję, że uda mi się jakoś na początku) po jakiegoś ptaka, drzewo albo cokolwiek innego 😉

    W Grudniu wybieram się do magdaleny Pliszki na wzór który jest zdjęciem “profilowym” tego artykułu i też nie mogę się doczekać. Jej dzieła są fenomenalne 🙂

PROJEKTOWANIE UZALEŻNIA podczas 9. OKK! design. Ostatnia szansa, aby zostać Partnerem wydarzenia.

PROJEKTOWANIE UZALEŻNIA podczas 9. OKK! design. Ostatnia szansa, aby zostać Partnerem wydarzenia.

Polowania Dagmary Jakubczak na design w Internecie

Polowania Dagmary Jakubczak na design w Internecie