Dziewczyna z tatuażem

Dziewczyna z tatuażem

„Zrobię sobie tatuaż” – tak myśli większość z nas przynajmniej kilka razy w życiu. Niektórzy odpuszczają, odwiedzają studio i wychodzą z piękną dziarą. Dla tych, którzy właśnie zastanawiają się nad obrazkiem na skórze przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych kont instagramowych polskich tatuatorek, które na pewno warto obserwować, zwłaszcza jeśli szukacie kreatywnych i inspirujących wzorów. Dziewczyny łączy to, że są anielsko piękne, piekielnie zdolne i wypracowały własny, niepowtarzalny styl, znajdujący wielu wielbicieli.

Klaudia Hołda

Na co dzień związana z krakowskim studiem tatuaży 9th Circle, a na gościnnych występach można ją spotkać we Wrocławiu, Warszawie i Sztokholmie. Konikiem Klaudii są natura oraz biel i czerń, a swoją igłą potrafi wyczarować prawdziwe cuda.

Magdalena Marinkovic

Tatuażystka z warszawskiego Blackstar Studio, mistrzyni cieniowania i tatuażu bezkonturowego, również w kolorze. Wśród jej ulubionych motywów znajdują się kwiaty, koty i ważki, choć na skórze może wyczarować również uroczą babeczkę lub robota BB-8 z Gwiezdnych Wojen.

Karolina Kubikowska

Ta artystka z Warszawy jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych oraz specjalistką od motywów bajkowych. Chętnie dziara zamki, lalki i obsypane kwiatami leśne zwierzaki i robi to naprawdę przepięknie. Na co dzień związana między innymi z warszawskim studiem Gulestus Tatoo. 

Evel Qbiak

Jej dziary wyglądają jak przepuszczone przez Prismę – są bardzo graficzne i przypominają dzieła sztuki kubistów lub abstrakcjonistów. Evel lubi portretować twarze i ceni grubą kreskę, więc jej tatuaże są bardzo efektowne. Można ją spotkać w Krakowie w studio Rock’n’Ink.

Aniela Makarska

Jest związana ze Stara Baba Studio w Warszawie, a w tatuażu docenia nurty retro – jej dziary wyglądają jak wykonane kilkadziesiąt lat temu w zaciszu marynarskiej kajuty. 

Karolina Skulska

Prace tej artystki igły docenią miłośnicy kwiatów, w których się specjalizuje. na co dzień działa w krakowskim studiu Kult Tatoo Fest. 

Julia Szewczykowska

Jeśli chcecie uwiecznić na skórze swojego zwierzaka, zwróćcie się do Julii – spod jej igły wychodzą jak żywe. Szukajcie jej w warszawskim studio Juniorink.

Aga Yadou

Delikatne kontury, plamy koloru i inspiracje klasykami malarstwa – Aga Yadou przemawia do dusz na wskroś artystycznych. na co dzień działa w Warszawie,w  studiu Caffeinne Tatoo. 

Panakota

Jeśli szukacie tatuaży innych niż wszystkie, Panakota to właściwa osoba. Jej specjalnością są zwierzaki wyglądające jak wyjęte ze stron dziecięcych czytanek i okraszone subtelną dawką atramentowego mroku. Nigdzie nie zakotwiczyła na stałe, ale okazyjnie spotkacie ją między innymi w Warszawie, Olsztynie i Poznaniu. 

Joanna Świrska

Wzory Joanny Świrskiej przypominają senne wizje z feerią barw i motywów. Przyciągają wzrok na pierwszy rzut oka, więc taka dziara powinna znaleźć się w miejscu, w którym mogą podziwiać ją wszyscy. Joanna działa we Wrocławiu i i jest rozchwytywana – ma zajęte wszystkie terminy do końca 2016 roku. 

Magdalena Pliszka

Jej szkice sa dopracowane w każdym szczególne i niezwykle złożone, a efekt końcowy – piorunujący. Tę pozytywnie zakręconą tatuażystkę spotkacie we wrocławskim studiu Voice of Ink. 

PROJEKTOWANIE UZALEŻNIA podczas 9. OKK! design. Ostatnia szansa, aby zostać Partnerem wydarzenia.

PROJEKTOWANIE UZALEŻNIA podczas 9. OKK! design. Ostatnia szansa, aby zostać Partnerem wydarzenia.

Polowania Dagmary Jakubczak na design w Internecie

Polowania Dagmary Jakubczak na design w Internecie