Ale Sztuka Beskidzka!

Ale Sztuka Beskidzka!

Sztuka Beskidzka to manufaktura zajmująca się rękodziełem ludowym i artystycznym. Zajmują się wyrabianiem produktów z wełny ich flagowymi produktami są dywany, ale w ich bardzo obszernym portfolio, można znaleźć także koce i pledy wełniane. Można u nich zamówić dywan na zamówienie, według własnego autorskiego projektu, lub wybrać jeden z tych dostępnych w ich sklepie internetowym. Niezaprzeczalną zaletą tych dywanów jest ich oryginalność, ale przede wszystkim solidne wykonanie. 

beskidzka (1)

Szeroka gama produktów dostępnych w ofercie Sztuki Beskidzkiej sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, tak żeby dywan pasował do wnętrza w jakim będzie umieszczony i oddawał jego charakter, a także odpowiadał gustom właściciela.

beskidzka (2)

Dywany Sztuki Beskidzkiej, wykonywane są z najwyższej jakości czystej wełny nowozelandzkiej. Producenci gwarantują najwyższą jakość materiałów a także wysoki standard wykonania. Z racji tego, że wełna nowozelandzka jest bardzo delikatnym materiałem, zwłaszcza na etapie obróbki, dlatego Sztuka Beskidzka to najlepsi specjaliści, którzy dzięki swoim umiejętnościom i precyzji tworzą najwyższej jakości, niezwykle trwałe, bardzo estetyczne i eleganckie produkty.

beskidzka (3)

Dzięki wysokim standardom obowiązującym w Sztuce Beskidzkiej, dają oni klientowi produkt najwyższej jakości o różnorodnych wzorach. Płaskie wzornictwo, wbrew pozorom wymaga ogromnej precyzji i dużej praktyki w tym zakresie. Sztuka Beskidzka nie ogranicza się do prostokątnych kształtów, lecz tworzy nowe wzory, z których powstają oryginalne i niepowtarzalne dywany. Tworzą zarówno nowoczesne kształty i formy jak i te tradycyjne, dobrze znane i lubiane przez stałych klientów.

beskidzka (4)

Siłą wyrobów Sztuki Beskidzkiej jest jej naturalność i oryginalność. Zarówno naturalny, drewniany dywan jaki i koc czy pled, będą doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Wełna nowozelandzka jest niezwykle ciepła, dlatego koce i pledy idealnie sprawdzą się jesienią i zimą, kiedy chłód wieje po plecach a dywan ogrzeje stopy od podłogi.

beskidzka (5)

Powierzchnia dywanu została zaimpregnowana powłoką nanotechnologii specjalnej do powierzchni tekstylnych. Jest to srebro w postaci nanocząsteczek, które posiada wyjątkowe właściwości konserwujące a z dodatkiem innych preparatów konserwujących, doskonale chroni powłokę dywanu przed kurzem i zabrudzeniami wnikającymi w głąb włosia. Zabezpiecza także kolor dywanu przed blaknięciem.

[related_posts_by_tax]
beskidzka (6) beskidzka (7) beskidzka (8) beskidzka (9)

kuchenne akcesoria

Funkcjonalne akcesoria, które odmienią Twoją kuchnię

FABRIQA oryginalności

FABRIQA oryginalności