Wanny i umywalki wolnostojące Fjordd

wanna wolnostojąca fjordd

Fjordd, polska marka łazienkowa, oferuje wanny i umywalki w unikalnej palecie Colours by Fjordd, której inspiracją była nordycka natura. Tym razem, producent z Polski prezentuje swoje interpretacje kolorów szarego i czarnego.

KOLORY WG FJORDD

Vanad Wanad jest składnikiem rzadko spotykanym w naturze. Odkryty przez Skandynawów, otrzymał nazwę od starożytnego nordyckiego bóstwa, Vanadis – tajemniczej, związanej z magią i zawsze kojarzonej z doskonałym pięknem. Vanad to autorska interpretacja koloru czarnego, która, podobnie jak jego mitologiczna patronka, jest wieloznaczna i uwodzicielska.

Fjordd

Wanny i umywalki wolnostojące Fjordd

Słowo „slud” w języku norweskim oznacza mieszaninę śniegu z deszczem – jest zimne i ma jasnoszary kolor. Najjaśniejszy i najchłodniejszy odcień szarości w palecie Fjordd nazwany został Slud i podobnie jak śnieg i woda, jest delikatny i elegancki.

Mjøsa to największe i jedno z najgłębszych jezior Norwegii. Jego wody lśnią subtelnie w kolorach granatowym i zielonym, a gdy słońce schowa się za chmurami, powierzchnia jeziora przybiera kolor grafitu. Do takiego ciemnego odcienia szarości dodano delikatną nutę fioletu, tworząc kolor Mjosa.

KOLEKCJA FJORD

Wolnostojąca wanna Fjord umożliwia stworzenie unikalnej aranżacji łazienki, nie rezygnując jednocześnie z uniwersalności modelu. Prosta linia jednej z boków umożliwia montaż wanny nawet przy ścianie standardowej wielkości. Interesująca jest również opcja instalacji wanny oddzielonej od ściany – jej dynamiczny kształt stanie się wówczas dominującym elementem nadającym wnętrzu wyjątkowy charakter.

Fjordd umywalka nablatowa

Nablatowa umywalka Fjord przyciąga wzrok swoim nieregularnym kształtem. Wielu skojarzy go z elementem natury – kroplą wody, kamieniem lub muszlą – ale z pewnością wszystkich przekonuje komfort codziennego mycia rąk i pielęgnacji twarzy. Model ten może być montowany na blacie i może być połączony z dowolnym kranem umieszczonym na blacie lub ścianie.

KOLEKCJA BOLSTAD

Wanna BOLSTAD nowocześnie interpretuje tradycyjny kształt wanny, znany od ponad 100 lat. Kompaktowe wymiary i zachowanie ergonomii formy oraz komfortu użytkowania umożliwiają jej wkomponowanie nawet do małej łazienki. Ta unikalna w formie wolnostojąca wanna, nawet gdy jest postawiona niedaleko ściany, wprowadzi do łazienki uczucie przestrzeni i lekkości.

Jej ergonomicznie zaprojektowane i podwyższone oparcie daje komfort podczas długotrwałych kąpieli. Umywalka BOLSTAD pokazuje, że dobry design leży w detalach. Ten model ma charakterystycznie lekko podniesione boki, co zapobiega rozpryskiwaniu wody podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. Bolstad można zamontować na blacie lub na podstawie umywalkowej.

KOLEKCJA SOGNE

Wanna SOGNE charakteryzuje się miękkimi liniami, kojarzącymi się z komfortem. Ta wolnostojąca wanna idealnie dopasowuje się do ponadczasowego wnętrza, wprowadzając do niego uczucie harmonii i spokoju. Uniesione krawędzie sprawiają, że ten model otula ciało, pomagając się zrelaksować po ciężkim dniu. Sogne jest idealna do kąpieli dla dwóch osób. Przelot ukryty w bocznym panelu gwarantuje, że nie zalejemy łazienki.

Umywalki SOGNE są dostępne w dwóch rozmiarach. Ich kształty współgrają z formą wanny z tej samej kolekcji. Są przeznaczone do montażu na blacie, co ułatwia ich instalację. Dwa rozmiary ułatwiają dopasowanie Sogne do łazienek o różnych rozmiarach.

KOLEKCJA SENJA

Wanna SENJA zaskakuje nieregularnym kształtem, stając się wyrazistym elementem każdego wnętrza. Jej asymetria daje niezwykłą elastyczność w umiejscowieniu wanny w niemal każdej łazience. Doskonale sprawdzi się jako wolnostojąca wanna, ale można ją również umieścić blisko ściany, łącząc z klasycznie montowanym kranem ściennym.

Nablatowa umywalka SENJA idealnie komplementuje wannę z tej samej kolekcji. Ma nowoczesny dynamiczny kształt. Rozmiar i forma misy zapobiegają rozpryskiwaniu wody, gdy myjemy ręce i dbamy o twarz.

umywalka wolnostojąca

WOLNOSTOJĄCA UMYWALKA LYSE Wolnostojąca umywalka Lyse ma kształt delikatnie zwężającego się ku dołowi walca. Doskonale owalny przekrój i zrównoważone proporcje sprawiają, że przypomina prawie minimalistyczną rzeźbę. Umieszczona w nowoczesnie urządzonej łazience przyciągnie uwagę i podkreśli elegancję wyposażenia.


  1. Blat drewniany, blat kamienny czy betonowy – jaki blat wybrać do łazienki?
  2. Podłogi: trendy podłogowe 2023
  3. Rozwiązania łazienkowe GROHE do indywidualnych projektów realizowanych przez profesjonalistów
meble industrialne styl loftowy

Projektowanie i aranżacja wnętrz w stylu loftowym: nowoczesne trendy w meblarstwie

puff-buff

PUFF-BUFF – ikony polskiego oświetlenia