Porządek to oszczędność czasu!

Porządek to oszczędność czasu!

Idealny porządek w łazience to dla niektórych dość odległa wizja, głównie za sprawą kilku burzących harmonię czynników – drobiazgów, kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji, brudnej odzieży i ręczników. Jednak szanująca się gospodyni powinna dążyć do osiągnięcia perfekcji w tym zakresie.

Z pomocą przychodzą jej przedmioty oferowane przez producentów elementów wystroju wnętrz. Dzięki tym produktom utrzymanie ładu i składu w naszej łazience będzie banalnie proste i przyjemne.

Łazienka jest zwykle magazynem mieszczącym w sobie ogromną ilość drobnych akcesoriów pielęgnacyjnych – pilników, nożyczek, grzebieni, kosmetyków i innych tego typu przedmiotów. Mnogość takich drobiazgów często sprawia problemy z przechowywaniem ich i utrzymywaniem względnego porządku. Na szczęście możemy zaopatrzyć się w organizer na kosmetyki. Ten mały, stylowo wyglądający przedmiot pozwoli nam przechowywać wszystkie akcesoria w oddzielnych przegródkach, utrzymać idealny porządek i ład oraz pięknie zorganizować przestrzeń swojej łazienki. Koniec z gorączkowymi poszukiwaniami potrzebnych nam kosmetyków. Teraz wszystko będzie znajdowało się na swoim miejscu!

Kolejnym elementem wyposażenia, który bardzo często jest źródłem bałaganu w naszym domu jest brudna odzież i ręczniki. Wieszaki łazienkowe oraz dedykowane stojaki rozwiążą ten problem. Papier toaletowy od dzisiaj możemy przechowywać na specjalnym stojaku lub uchwycie, więc naszych gości i innych domowników przestanie razić widok rolek stojących w widoczny miejscu. Ręczniki mogą zostać rozwieszone na stylowych wieszakach, a pranie schowamy do koszy na pranie, które każdego zachwycą swoim designem. W ofercie producentów znajdziemy kosze na pranie, które swoim wyglądem przypominają pufy prosto od projektanta. Co ciekawe, można też ich w tym charakterze używać!

Dzięki akcesoriom łazienkowym jesteśmy w stanie utrzymać nieporządek w ryzach oraz dodać swojej łazience nieco uroku. Co ważne, w dzisiejszych czasach chcąc zamontować wieszak lub uchwyt nie musimy już dziurawić ściany za pomocą wiertarki – dzięki nowoczesnych technologiom jesteśmy w stanie przymocować te przedmioty bez potrzebny wiercenia! Perfekcyjna organizacja przestrzeni nigdy jeszcze nie była taka prosta!

 

 

„Złota kampania” promująca Sąd Ostateczny Hansa Memlinga nagrodzona

„Złota kampania” promująca Sąd Ostateczny Hansa Memlinga nagrodzona

Wyrzykowski Studio. Nominacja w konkursie The International Design & Architecture Awards 2018

Wyrzykowski Studio. Nominacja w konkursie The International Design & Architecture Awards 2018