Plakat z mapą miasta – modny dodatek do każdego wnętrza

plakat z mapą miasta

Wnętrza jeszcze niedawno zdobiły przede wszystkim obrazy czy zdjęcia. Teraz jednak w domach coraz częściej gości także inna forma ściennej dekoracji – plakaty. Nic w tym dziwnego, bo niektóre z nich to małe dzieła sztuki. Duży wybór sprawia natomiast, że z łatwością możesz znaleźć propozycję dopasowaną do charakteru pomieszczenia czy własnych preferencji. Jednym z obecnych trendów jest plakat z mapą miasta. Szczególnie, że możesz z łatwością go spersonalizować. W ten sposób wzbogacisz swoje wnętrze prostą, ale efektowną ozdobą, a przy okazji możesz upamiętnić ważne dla Ciebie miejsca.

Plakat z mapą miasta – nowy trend, który świetnie zdaje egzamin

Ozdabianie wnętrz mapami to nic nadzwyczajnego – w wielu domach czy nawet biurach możesz spotkać mapy świata zajmujące nawet całą ścianę. Niektóre z nich są malowane farbą, inne występują jako tablica korkowa, na której można zaznaczać odwiedzone miejsca. Dużą popularnością cieszą się też plakaty w formie mapy zdrapki.

Trendem, który obecnie zyskuje na popularności są jednak nie mapy świata, ale plakaty z mapą miasta. Po pierwsze, jest to dekoracja bardzo prosta. Świetnie wpasowuje się więc w charakter współczesnych wnętrz. Będzie współgrać zarówno z pomieszczeniem industrialnym, minimalistycznych, jak i nowoczesnym. Może być też ciekawym uzupełnieniem wystroju w pokoju zapalonego podróżnika albo prostą dekoracja do biura. 

Ważne miejsce na Twojej ścianie

plakat z mapą miastaCała idea sprowadza się jednak nie do tego, by plakat z mapą miasta był po prostu ozdobą przedstawiającą daną okolicę. Wręcz przeciwnie – możesz sprawić, że będzie to dekoracja jedyna w swoim rodzaju. Może masz jakieś miejsce, które jest dla Ciebie szczególnie ważne? W takim razie świetnym pomysłem będzie zamówienie plakatu, który je uwieczni. To może być Twoje rodzinne miasto, cel życiowej podróży, a może plakat personalizowany przypominający o niezwykłej chwili w Twoim życiu związanej z konkretną lokalizacją?

Taki plakat z mapą miasta możesz stworzyć już za pomocą kilku kliknięć dzięki Positive Prints, czyli nowej marki twórców Strellas. Oprócz możliwości zamówienia spersonalizowanego plakatu z fazą księżyca czy mapą nieba, teraz możesz stworzyć także swój własny plakat z mapą dowolnego miejsca na Ziemi. Przy pomocy prostego kreatora wybierzesz dokładnie ten fragment mapy, który Cię interesuje. Potem wystarczy już tylko dobrać kolorystykę, a jeśli chcesz zaznaczyć konkretną lokalizację – wybrać także ozdobny znacznik, na przykład w kształcie domu czy serca. Możesz też ustawić wielkość i orientację plakatu, która najbardziej Ci odpowiada. Niezależnie od wielkości przestrzeni, jaką dysponujesz, możesz więc dopasować plakat mapa miasta do wnętrza.

Mapa w formie plakatu nie tylko jako dekoracja w domu

Tego rodzaju mapa może być nie tylko dodatkiem w Twoim domu. Może wynajmujesz mieszkanie w ramach Airbnb? W takim razie dobrym pomysłem będzie wydrukowanie plakatu z mapą miasta i zaznaczeniem punktów, które warto odwiedzić. To też doskonała dekoracja do biura architekta – projekt siatki ulic świetnie wpasuje się w charakter wnętrza.  

Plakat z mapą miasta to też sprawdzony pomysł na prezent. W końcu najbardziej w pamięć zapadają takie podarunki, które wiążą się z konkretnymi wspomnieniami czy emocjami.  Projektując plakat, zaznacz na nim miejsca ważne dla bliskiej Ci osoby. W ten sposób możesz upamiętnić konkretne wydarzenie z jej życia, takie jak chociażby podróż poślubna, wymarzona wycieczka czy miejsce wybudowania długo wyczekiwanego domu. Wybierz mapę odpowiedniego miejsca i przy pomocy ozdobnych symboli oznacz konkretną lokalizację. Dodaj do tego własną dedykację. Możesz mieć pewność, że taka mapa plakat [https://positiveprints.com/pl/produkt/mapa-plakat/] od Positive Prints okaże się niezapomnianym i trafionym prezentem. 

metamorfozy wnętrz

Stare czy designerskie meble? – szybkie metamorfozy z Beckers

Obrazy LEO

Dotknij Islandii: mariaż fotografii i technologii – debiut LEO na Artshow