Nowatorska sypialnia dla dzieci – łóżko na antresoli

Nowatorska sypialnia dla dzieci - łóżko na antresoli

Zastanawiasz się, jak z pomysłem urządzić pokój dla swojej pociechy, oszczędzając przy tym przestrzeń? Świetnym rozwiązaniem jest łóżko ze zjeżdżalnią dla dzieci.

To dość niekonwencjonalne połączenie zapewni maluchowi ogromną frajdę – będzie również naprawdę korzystnym sposobem na aranżację niewielkiego metrażu. Dzieci, które miały okazję je przetestować, potwierdzają – łóżko na antresoli to absolutny hit! Jako rodzic nie musisz również obawiać się o jego wytrzymałość – wysokiej jakości materiały użyte do jego wykonania oraz solidna konstrukcja gwarantują pełne bezpieczeństwo zarówno podczas snu, jak i w trakcie zabawy.

Łóżko-antresola dla dzieci – funkcjonalny mebelek

Nie ma to jak nieszablonowe pomysły w pokoju dziecięcym! Łóżko piętrowe to atrakcja, ale łóżko ze zjeżdżalnią przebija je pod wszystkimi względami. Zabawa to dla maluchów cały świat – a meble takie jak łóżko Martin pomogą rozwinąć wyobraźnię. Na pięterku można przecież wyśmienicie udawać piratów, księżniczkę zamkniętą w wieży czy astronautów wyruszających na podbój galaktyki. Zjeżdżalnia, jako ulubiony element służący do zabawy na placu zabaw, zrobi furorę wśród koleżanek i kolegów, którzy przyjdą w odwiedziny. Oprócz zjeżdżalni łóżko dziecięce Martin na antresoli posiada również drabinkę, co zapewnia pełną dowolność wyboru przy schodzeniu z piętra.

Łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią – bezpieczeństwo i trwałość

Rodzice często mają obawy, że dziecko śpiące na piętrowym łóżku może z niego spaść. Solidna barierka ochronna, jaką posiada łóżko Martin, skutecznie zabezpiecza przed taką ewentualnością. Dzięki temu nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo najmłodszych podczas snu i zabawy. Jeśli chodzi o aspekt praktyczny, mebelek ten sprawdza się znakomicie w kwestii organizacji przestrzeni. Wyodrębnione pod łóżkiem miejsce można przeznaczyć na strefę nauki bądź jako schowek na zabawki. Łóżko ze zjeżdżalnią dla dzieci wykonane jest z najlepszych jakościowo materiałów, co gwarantuje jego wytrzymałość nawet podczas najbardziej intensywnych harców.

Opracowane we współpracy z Kupmeble.pl

Historia jednej lampy – ORCA

Historia jednej lampy – ORCA