Hawrot Home

Hawrot Home

Joanna Hawrot, znana projektantka mody zasłynięła z nowoczesnych adaptacji tradycyjnych japońskich kimon.

Hawrot Home – miejsce, które łączy naturę z kulturą: modą, sztuką i wzornictwem.

Dom położony jest w otoczeniu lasu, około godziny drogi od Warszawy. Wzniesiony na oryginalnych fundamentach z szacunkiem do otaczającej go natury, dom jest cichą przestrzenią, która niesie wartości Hawrot.

Hawrot Home

Wnętrze domu, otwarte i płynne, jest wypełnione sztuką i wzornictwem, co daje mieszkańcom możliwość codziennego obcowania z dziełami sztuki. Do współpracy zaproszono wielu twórców, którzy stworzyli unikalne elementy wyposażenia domu.

Hawrot Home

Hawrot Home

Hawrot Home

Hawrot Home

Dom jest także symbolem otwartości, bliskości i gotowości do podjęcia wyzwań, co odzwierciedla filozofia Hawrot.

Hawrot Home to nie tylko dom, ale także holistyczny styl życia oparty na synergiestycznej interakcji mody, sztuki i designu. W przyszłości Joanna Hawrot planuje otworzyć dom dla szerokiej publiczności i artystów-rezydentów, co stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy cenią zarówno naturę, jak i sztukę.

Hawrot Home

Projekt: Dom zaprojektowany przez Joannę Hawrot wspólnie z architektami – Małgorzatą Sadowską, Zuzanną Kołakowską i Robertem Kępą.

Zdjęcia: Budzik Studio

HAWROT HOME to nowatorski koncept, który rozszerza markę HAWROT o aspekt wnętrzarski. W ramach tego projektu Joanna Hawrot promuje polskich twórców, dialog i współpracę, a dom sam staje się miejscem eksperymentów, pokazów i rezydencji artystycznych.

Paulą Rydel

Fascynuje mnie kompleksowe, strategiczne myślenie. Rozmowa z Paulą Rydel, laureatką Grand Prix ,,Projekt Łazienki 2023”

Katarzyna Kowalska

Julia Kilczewska zwyciężcynią konkursu Samsung The Frame „Zrób to po swojemu”