Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Opublikowano w:

SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 w ramach 4 Design Days

Unikatowe przedmioty projektowane na zamówienie, wykonywane ręcznie, najlepiej w Polsce i w krótkich seriach coraz śmielej wkraczają w nasze życie.

Zaczynamy cenić dobry dizajn, który jest wyważonym połączeniem funkcjonalności i estetyki, czasami lekko szalony, ale często ponadczasowy. Niestety wciąż nie tak łatwo do niego dotrzeć. Rolę łącznika pomiędzy tworzącymi unikatowe wzornictwo, a tymi, którzy chcą je poznać i kupić, spełniają targi niezależnego dizajnu takie jak SILESIA BAZAAR Dizajn!

Targi SILESIA BAZAAR Dizajn pełnią rolę łącznika pomiędzy tworzącymi unikatowe wzornictwo, a tymi, którzy chcą je poznać i kupić. Zbierają projektantów coraz śmielej wkraczających w nasze życie unikatowych przedmiotów użytkowych w jednym miejscu. Mogą tu prezentować i sprzedawać swoje produkty. Jest to więc okazja do poznawania, oglądania, kupowania i rozmawiania z projektantami wygodnie i bez pośpiechu.

Trzecia edycja SILESIA BAZAAR Dizajn odbędzie się 18-19 lutego, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści 90 stoisk o różnym rozmiarze. Trwają zapisy dla Wystawców. Do udziału zaproszeni są dizajnerzy projektujących meble, akcesoria do wystroju wnętrz, pracownie projektowania i twórcy biżuterii. Przewidziano również strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych.

Targi niezależnego dizajnu są częścią wydarzeniu o nazwie 4 Design Days. Jest to największy w tej części Europy kongres na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Przy okazji 4 Design Days zaprezentują się ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy. Targi SILESIA BAZAAR Dizajn wzbogacą dni otwarte kongresu, na które zaproszeni są nie tylko profesjonaliści, ale i wszyscy zainteresowani projektowaniem, branżą wnętrzarską i architekturą.

Czytaj też:   Aukcja Młodej Sztuki w DESA Unicum

Więcej informacji na silesiabazaar.pl/dizajn

oraz na facebook.com/silesiabazaar

silesia bazaar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.