w

Odnawianie mebli i dodatków

Jeżeli masz ochotę wprowadzić nieco kreatywnych zmian w swoim otoczeniu, a pod ręką kilka dekoracyjnych przedmiotów, przedwiośnie to dobry czas, aby uwolnić swojego wewnętrznego artystę.

Odnawianie mebli

Odnawianie mebli

 Annie Sloan, brytyjska ekspertka  w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych oraz autorka wielu pomysłów DIY podpowiada, aby tej wiosny sięgnąć po inspiracje, jakie kryje w sobie zestaw Charleston, inspirowany kolorystyką wnętrz legendarnej posiadłości w hrabstwie Sussex w Anglii. Odcienie Firle, Rodmell i Tilton przywołują najpiękniejsze wiosenne skojarzenia. Ten wyjątkowy zestaw farb Chalk Paint™ sprawi, że w całym domu zapanuje pogodny klimat, nawet w pochmurne dni. Wystarczy sięgnąć po pędzel lub wałek oraz farby kredowe Chalk Paint™ i dać upust swojej kreatywności.

Odnawianie mebli

Odnawianie mebli

Być może odkryjemy w sobie artystyczne pasje! Z całą pewnością możemy dać drugie życie zapomnianym meblom lub ożywić swoje ulubione akcesoria, wprowadzając w życie łatwy i zrównoważony projekt.

Najlepszym sposobem na dodanie emocji wnętrzom jest malowanie drobnych elementów oraz małych fragmentów w całym pomieszczeniu –  wyjaśnia Annie. – Kieruj się intuicją i nie bój się eksperymentować – korzystanie z obfitości kolorowych odcieni może dać wiele radości. Maluj wazony, miseczki, podstawy lamp, a nawet klosze lamp, w kolorach i stylach, których nigdy wcześniej nie ośmieliłeś się użyć. Jeśli rok 2021 jest rokiem na wszystko, to jest to z pewnością dobry czas, aby spróbować czegoś nowego.”

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

plakat z mapą miasta

Plakat z mapą miasta – modny dodatek do każdego wnętrza

Dom z drewna

Dom z drewna czy dom murowany?