Aranżacje domu na Święta

Aranżacje domu na Święta

Szukasz pomysłu na efektowną aranżację domu na święta Bożego Narodzenie? Zaufaj artystce i ekspertce od kolorów Annie Sloan. Twórczyni legendarnych farb Chalk Paint poleca bogaty i szlachetny odcień fioletu Tyrian Plum, który będzie efektowną bazą wystroju zarówno od święta, jak i przez cały rok.

Aranżacje domu na Święta

Aranżacje domu na Święta

Aranżacje domu na Święta

Fioletowy, odcień niegdyś zarezerwowany dla królów i cesarzy, to odważny i intrygujący wybór do salonów. Bogata, śliwkowa barwa Tyrian Plum z palety Wall Paint w odcieniu szlachetnych kamieni z elementami bordowymi i czerwonymi jest hołdem Annie Sloan dla starożytnego pigmentu – purpury tyryjskiej. Barwnika tak poszukiwanego, że jego użycie było kontrolowane przez starożytne greckie ustawodawstwo. 

Aranżacje domu na Święta

Królewskie, ale łagodne, ciepło, dojrzałość i głębia pigmentu Tyrian Plum sprawiają, że kolor ten stanowi idealne świąteczne tło – wyjaśnia Annie. – Pomimo swojego bogactwa, nie jest zarezerwowany tylko dla miesięcy zimowych. Głęboki fiolet pięknie łączy się z granatem i może być zestawiany, w zależności od pory roku, z chabrowymi błękitami, miękkimi różami i bielami, dając efektowny wystrój przez cały rok. 

Aby cieszyć się spójną aranżacją wnętrza, warto wykorzystać resztki farb Chalk Paint™. To prosty sposób, aby odświeżyć  sezonowy wystrój, a przy tym bardziej zrównoważony, jako alternatywa dla kupowania nowych dodatków. – Moja paleta kolorów Chalk Paint™ jest celowo ograniczona, ponieważ można stworzyć nieskończoną liczbę kolorów, mieszając te dostępne w palecie. Łatwo możemy uczynić je jaśniejszymi, ciemniejszymi, cieplejszymi lub chłodniejszymi; użyj koła kolorów lub mojej MixMat, aby znaleźć idealny odcień –  sugeruje Annie. – Tutaj użyliśmy bazy z miękkiego różu Antoinette, dopasowanej do mieszanki Emperor’s Silk i Aubusson Blue na doniczce z choinką, bombkach i pudełkach na prezenty. Mocna czerwień i głęboki błękit łączą się, tworząc pięknie tonalny bakłażan, który uzupełnia bogaty fiolet na ścianach – dodaje Annie. 

Originally posted 2022-12-13 08:55:36.

styl japandi

Styl japandi we wnętrzach

Elektryczne rolety rzymskie

Rolety rzymskie i rolety dzień noc – które wybrać?