Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Zakochane z Ćmielowa

Ćmielów to mała miejscowość w województwie świętokrzyskim, gdzie od ponad 200 lat działa jedna z najstarszych polskich manufaktur porcelany – AS Ćmielów. Oprócz szerokiej oferty filiżanek, kubków i serwisów różnego przeznaczenia, fabryka produkuje piękne, ręcznie robione i malowane figurki. Wśród nich znalazła się kolekcja Zakochanych, projektu projektanta Wojciecha Rija.

Asia1
www.as.cmielow.com.pl

Projekt zakochanej Asi powstał w 2005 roku, od tego czasu, zawstydzoną dziewczynę można kupić w Ćmielowie.

Asia2
www.as.cmielow.com.pl

Zakochana Asia powstała w kilku wersjach kolorystycznych. Czarną w białe kropki można kupić „od ręki”. Pomarańczową z białymi kropkami i żółtą z białymi kropkami, manufaktura realizuje na zamówienie.

Asia_brylant
www.as.cmielow.com.pl

W wersji luksusowej, zakochana Asia pojawia w czarnej sukience w białe groszki z przepięknym brylantem na szyi. Producent gwarantuje certyfikat autentyczności klejnotu i ekskluzywne drewniane opakowanie.

Kasia
www.as.cmielow.com.pl

Pomysł na powstanie Zakochanej księżnej Kasi zrodził się na okoliczność ślubu brytyjskiego następcy tronu Księcia Williama z Catherine Middleton. Wyprodukowana w limitowanej, numerowanej ilości 500 sztuk, do sprzedaży weszły numery od 13 do 500. Figurka opatrzona numerem 1 została dedykowana 24karatowym złotem i wysłana do Londynu jako prezent ślubny dla młodej pary.

Czytaj też:   Ludzie z Fabryki Porcelany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.